Vydělávejte pomocí affiliate marketingu

Máte svůj web, eshop nebo blog ?

Začněte vydělávat pomocí affiliate marketingu. Hlavním principem affiliate marketingu je totiž platba za uskutečněnou konverzi třeba prodej zboží. Výdělky v tomto oboru jsou neomezené a hodně zajímavé.

Jak funguje affiliate marketing ?

Úkolem partnera je propagovat služby nebo produkty dané společnosti či e-shopu. Propagovat lze třeba umístěním banneru na své stránce nebo textového odkazu v článku, recenzi apod. Můžete využít i emailové databáze nebo sociální sítě (facebook, Instagram, YouTube atd.)

Pokud partner skrz propagační materiály (affiliate odkaz či banner) přivede na stránku návštěvníka, který se rozhodne, že si dané zboží zakoupí, tak partner obdrží provizi. Každý partner má svůj unikátní affiliate kod.

Affiliate kampaně jsou různého zaměření tak, aby to vyhovovalo Vaší cílové skupině. Najdete zde kosmetiku, nábytek, hubnoucí doplňky, fitness, finanční produkty, knížky, hračky, cestování atd. Většina kampaní má na schválení 30 dní od prokliku z důvodu možného vrácení zboží ze strany zákazníka.

Jak se stát affiliate partnerem a vydělávat přes internet?

Je to jednoduché stačí se zdarma zaregistrovat u affiliate sítě a využívat jejich služeb. Dostanete vlastní on line kancelář, kde uvidíte jednotlivé kampaně včetně provize. Zároveň zde můžete sledovat i statistiky prokliků, konverzí a třeba i výše vydělané provize. Uvidíte zde i možné reklamní prvky k propagaci jednotlivých kampaní. (bannery, textové odkazy, XML feedy, slevové kupóny atd.)

Využijte registrace ZDARMA a získejte vstupní bonus 8 EURO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *